Su Arıtma Cihazı üzerine vermekte olduğumuz hizmetlerimiz bu şekildedir.

su arıtma cihazı servisi

Su Arıtma Cihazı Servisi

Su arıtma cihazı servisi yaşamın kaynağı olan suyun en kaliteli şekilde tüketilmesi  son teknoloji ile daha da mümkün hale gelmiştir. Suyun arıtılarak sağlıklı bir içme suyu haline gelmesi için üretilen su arıtma cihazları oldukça etkili bir şekilde hizmet sunuyor. Bu cihazların doğru ve etkili kullanımı ile hem evlerde hem de ofislerde sağlıklı ve içmek için uygun olan suyun sıcak ve soğuk olarak tüketilmesi mümkün oluyor. Ancak çeşitli nedenlerden dolayı zaman zaman bu cihazlarda arızalar meydana gelebiliyor.

su arıtma cihazı montajı

Su Arıtma Cihazı Montajı

Fabrikalar ya da farklı endüstriyel alanlar için ihtiyaçlara uygun arıtma üretimi sağlayan firmamız, satış ve üretimin yanı sıra su arıtma cihazı montajı ayrıcalığına sağlamaktadır. Satın alacak olduğunuz arıtma cihazı için hiçbir zahmete girmeden kurulum seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Cihazların istenen alanlara kısa süre içerisinde kurulmasının mümkün olduğu su arıtma servisi hizmetlerimizde, titiz çalışma yapılmaktadır. Ev ya da farklı alanlar için yapılacak olan kurulum hizmetlerinde, diğer eşya veya malzemelere herhangi bir zarar

su arıtma cihazı filtre değişimi

Su Arıtma Filtre Değişimi

Su arıtma filtre değişimi için özellikle kapalı tipte olmayanlarda genellikle standart filtreler kullanılmaktadır. Yani bu tip cihazlarda aslında filtre değişimi için cihazı aldığınız yere mahkûm değilsiniz. Özellikle arıtmaya gelen su sıkıntılı ise ilk 3 aşama filtre değişimi 1 yılı geçmemelidir. Membran filtre değişimi için 2 yıl beklenebilir. Diğer filtrelerin zamanında değişimi bu filtrenin verimli kullanım zamanını uzatır. Post Karbon filtre değişimi için 1 yıl beklenebilir. Değişim için 12 ay geçirilmese iyi olur.

Su Arıtma Periyodik Bakım

Su arıtma bakımı . Su arıtıcı çeşitlerinde periyodik bakım son derece önemlidir. Büyükşehirlerde yaşayan ve suyun temiz olmasından kuşku duyan kişiler damacana su içmek istemeyebiliyor. Hem taze hem de temiz su tüketmek isteyen kullanıcılar da çareyi her zaman su arıtıcısı kullanmakta buluyor. Su arıtıcısı kullanmanın kişilere birçok avantajı olduğu gibi bu cihazların da zamanla arıza yaptığı söylenebilir. Böyle durumlarda da periyodik bakımlar büyük bir önem kazanıyor.

Call Now Button
×

Powered by WhatsApp Chat

×