Su arıtma servisi şebeke sularının son derece sağlıksız ve kötü koşullar mutfaklarımıza girdiği son günler de bu şartlarda gelen suyu içmek yerine sağlığınızı korumanıza yardımcı olacaktır. Özellikle bebeklerin ve küçük çocukların bu suyu tüketmesi büyük ölçüde çeşitli hastalıklara neden olacaktır. Şebeke suyundan mutfağınıza gelen su sağlıklı olsa dahi bu suları evinize ulaştıran boruların çoğu eski ve paslı olduğundan suyun sağlıklı olmasının bir önemi kalmamaktadır. Bu yüzden mutlak suretle şebeke sularından uzak durmanız gerekmektedir.Su arıtma cihazı ve su arıtma servisi bu nedenle çok önemlidir.

 Neden Su Arıtma Sistemi?

Şebeke suyu tüketmek istemeyenler genellikle hazır kaynak sularına yönelirler. Ancak ne yazık ki bu hem maliyet açısından sıkıntılı hem de çok güvenilir bir yöntem değildir. Öyle ki birçok marka çoğu zaman şebeke suyunu size kaynak suyu olarak pazarlar. Bu konuda sıkıntı yaşamamak adına en doğru ve güvenilir yöntem evinize su arıtma sistemi kurdurmaktır.

 Su Arıtma Sistemi Nedir?

 Bu sistem sağlıklı suya kavuşmanın en risksiz ve güvenilir yoludur. Su arıtma servisi tarafından kurulum sağlanır. Bu kurulum mutfağınız da şebeke borusuna bağlanır. Şebekeden gelen su özel olarak tasarlanan arıtma sistemi ile temizlenir ve size daha sağlıklı suya kavuşmuş olursunuz. Su arıtma sistemi bağlanan musluktan akan su hem sağlıklı hem de tat olarak daha yumuşak ve kirecinden arındırılmış olarak gelir. Kurulum ve yıllık bakım servis tarafından sağlanır. Sistemin yılda bir defa filtre değişimi gereklidir, bunun için servis gelerek filtre değişimini sağlamaktadır.

Call Now Button
×

Powered by WhatsApp Chat

×