×

Hakkımızda

Su Arıtma Servisi

Su Arıtma Servisi Şirketi 2015 yılında su arıtma sektörüne girmiş olup kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini kendine ilke olarak edinmiştir. Geliştirilen ürünler tamamen kullanışlı ve ürün bileşenleri ise tamamen üst düzeyde sağlık odaklıdır. Su Arıtma Servisleri kuruluşundan itibaren sektörde kaliteyi uygun fiyata sunarak, AR-GE ile sürekli değişen tüketici taleplerine çözümler üretmeye devam etmektedir.

Su Arıtma Servis Hizmeti

Su arıtma hizmetleri ile ilgili proje, dizayn ve mühendislik faaliyetlerini kendi bünyesinde bulunan deneyimli mühendis kadrosuyla ve yurt dışından bir çok firmanın destek ve yardımlarıyla başarıyla sürdürmektedir. Müşterilerimizin su ile ilgili her türlü problemlerinin çözümüne yönelik olan sistem tasarımı, projeksiyon, dizayn, teknik şartname hazırlama, maliyet analizi ve fizibilite çalışmalarını büyük bir özveriyle yürütmektedir.

Su Arıtma Servisleri Limited Şirketi alanda gerek satışını kendi yaptığı arıtma cihazlarının, gerekse de özel servis olarak tüm marka ve model arıtıcıların teknik servis desteğini vermektedir.  Deneyimli teknik ekip tarafından montaj ve işletmeye alma aşamalarında bizzat kendileri supervisor hizmeti verilmektedir. Bununla beraber her türlü arıtma sistemlerini anahtar teslim olarak taahhüt etmekte ve müşterinin hizmetine sunmaktadır. Yapılan projede mutlaka muhatap firmanın bir teknik elemanı proje ile ilgili bilgilendirilmesi sağlanmaktadır.

Su Arıtma Servisleri olarak kalite standartlarımızdan ve prensiplerimizden ödün vermeden piyasaya sunduğumuz güvenilir ürünlerle ve elde ettiğimiz müşteri memnuniyetiyle. Diğer işletmelerle sürekli iletişim halinde ve çevreye olan duyarlılığımızla. Yılmadan çalışmanın en önemli görevimiz olduğunun bilinciyle hareket etmektir . Sektördeki gelişen ve sürekli yenilenen en son teknoloji yeniliklerini takip edip ve uygulayarak. Müşteri memnuniyetini hedef alarak Su Arıtma Teknik Servis teknolojileri konusunda Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almak. Ürün ve hizmet kalitesi açısından da en iyisi olarak güven duyulan, öncü bir marka olmaktır.

Satış sonrası hizmetlerini de başarı ile sürdüren ekibimiz. Her türlü soruna en kısa zamanda müdahale etmektedir. Ayrıca aylık ve yıllık servis sözleşmeleriyle sistemleri periyodik olarak bakıma almaktadır. Su arıtma satışını yaptığı sistemler ve diğer markalar için de, herhangi bir nedenden dolayı arızalanmaları halinde gereksinimi olacak her türlü yedek parçaları stokların temin etmektedir.

Bu kategoride içerik bulunmuyor.