×

Sıkça Sorulan Sorular

Su arıtma günümüzde İstanbul başta olmak üzere diğer illerle beraber Türkiye’nin % 80 bin kullanım olduğu sağlık başkanlığı onaylı olup dışardan alınan sulardan daha faydalı ve yaralıdır. Bizler bunun üzerine büyük projeler ve Ar-Ge çalışmaları yaparak suyu daha ne kadar mükemmel hale getiririz diyerek çalışmalarımızı sürmekteyiz.

Arıtma 5 aşamadan olup suda bulunan kaba tortu bakteri ve kireci temizleyerek sizlere sağlıklı bir şekilde su vermektedir. Bu 5 aşama sedement, gaç, blok mebran ve minarel filtreden oluşur. Bunların arıtımından geçen su mevcutta olan Çelik paslanmaz galvenize, bakteri oluşturmayan su tankına dolar ve siz musluğunuzu açtığınız da su tankında birikmiş olan suyu size basınçlı olarak vermeyi sağlar. Almış olduğunuz su miktarı kadar tekrar geri yerine ilave eder, siz sadece musluğunuzu açarak suyu tüketebilirsiniz

Ürün 3 yıl boyunca size (filtrelerin yetkili servislerde düzenli değişimi olduğu sürece) cihazın sağlıklı bir şekilde su vermesinin garantisidir. Sistem bağlantı ekipmanlarından yaşayabileceğiniz sorunlar karşısında ücretsiz hizmet sağlanmaktadır.

Damacanalardaki plastik suyun moleküllerini bozup sudaki su kalitesini düşürüyor ve arıtma suyu damacanayla arasındaki fark su kalitesiyle oldukça yüksek ve arıtma suyunda kesinlikle koku bakteri oluşumu suyun kalite oranı ikisine kıyasla arıtma suyu oldukça yüksek.

Filtreleri sizin değiştirmeniz mümkün değildir. Bunun için teknik servis elemanlarımızın gelip suyun analizini yaptıktan sonra hangi filtre bozuksa şayet onların değiştirmesi gerekiyor. Filtre bakımı yaklaşık 15 dakika sürmektedir.

Filtre değişimi 6 ayda bir yapılmakta olup firmamızın takibini yapmış olduğu bir süreçtir. Sizi arayıp randevu alarak müsait bir zamanda servislerimiz evinize veya işyerinize gelerek gerekli analiz ve ölçümü yaparlar. Hangi filtreniz kirlenmiş ise size de izah ederler . Onayınız ile birlikte değişimini 15 dakika içerisinde gerçekleştirirler.

Ürünün tezgahın üstünde sadece küçük bir musluğu olmakla beraber tezgahın altında ise yaklaşık 35 cm bir genişlik en fazla 40 cm ise yükseklik olması yeterlidir. Yeni nesil üretilen bu  cihazlar tüm tezgahların altına uyumlu  şekildedir ve üstüne istediğiniz bir ürünü tencere tava vb. koymanız için özel üretilmiştir.

Tank kapasitesi 6 litre olup günlük 280 lt su üretmekte ve musluktan bir bardak su aldığınız da şayet tekrardan bir bardak suyu tanka arıtarak 6 lt haline getiriyor yani hiç bir şekilde sorun yaşamadan kullanmanız için tasarlanmıştır.

Yaşam alanınıza eğitim almış olarak gelen teknik servis ekibimiz kurulumunuzu temiz ve titiz bir şekilde gerçekleştirir. Size nasıl kullanacağınızı uygulamalı bir şekilde tarif eder, hem sözlü hem de kullanım klavuzu bırakmaktadır.

Su arıtma cihazı kullanmanın birçok faydası vardır. İşte bazıları:

  1. Temiz ve sağlıklı su: Su arıtma cihazı, suyu kirleticilerden ve bakterilerden arındırarak içme suyunu daha temiz ve sağlıklı hale getirir.

  2. Tat ve koku: Su arıtma cihazı, suyun kötü kokusunu ve tadını yok ederek daha iyi bir tat sunar.

  3. Çevre dostu: Su arıtma cihazları, plastik su şişeleri kullanımını azaltarak çevre dostu bir seçenek olabilir.

  4. Tasarruf: Su arıtma cihazları, şişelenmiş suya kıyasla uzun vadede daha az maliyetli olabilir.

  5. Genel sağlık: Düzenli olarak temiz su içmek, vücudunuzun sağlıklı kalmasına yardımcı olabilir.

  6. Daha iyi cilt ve saç sağlığı: Arıtılmış su, klor ve diğer kirleticileri içermediği için cildiniz ve saçınız için daha iyi olabilir.

Bu nedenlerden dolayı, su arıtma cihazı kullanmak sağlıklı bir yaşam tarzının bir parçası olabilir ve genel sağlık, maliyet tasarrufu ve çevre koruma açısından da faydalı olabilir.

Bu kategoride içerik bulunmuyor.